Stowarzyszenie Bieg Piastów ostrzega przez fałszywymi parkingowymi, którzy grasują głównie przy zjeździe na Orle.

– Dostajemy zgłoszenia, że wzdłuż głównej szosy w Jakuszycach (przede wszystkim przy zjeździe na Orle) pobierane są nielegalne opłaty za parkowanie przez osoby, które nie są pracownikami ani współpracownikami Stowarzyszenia Bieg Piastów  – informuje stowarzyszenie. I radzi na co zwracać uwagę, gdy parkujemy tam samochód.

– Nasi pracownicy-parkingowi mają kasy fiskalne, paragony zawierają nasz NIP. Nie ma takiej możliwości, by  nie wydali potwierdzenia dokonania opłaty parkingowej. Osoby płacące za parkowanie niech nie płacą nikomu, kto nie wydaje paragonu. Jeśli ktoś zostanie zagadnięty przez fałszywego parkingowego, bądź zauważy go podczas próby wyłudzenia pieniędzy, niech nas o tym poinformuje (najlepiej natychmiast) telefonicznie 75 717 33 38, bądź niech zgłosi to do biura parkingowego (w kontenerze po prawej stronie obok wjazdu na nasz parking z głównej szosy).  Umożliwi to nam natychmiastową reakcję. Za parkowanie przy drodze można zapłacić w tym właśnie biurze parkingu.

Fot. Bieg Piastów

2 komentarze

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    U nas we Wrocławiu też nastąpiły duże zmiany w komunikacji miejskiej. W związku z licznymi głosami mieszkańców na wrocławskich portalach (głównie „Gazecie Wrocławskiej”, ale nie tylko), że pociągi we Wrocławiu są niepotrzebne, prezydent miasta Jacek Sutryk rozpoczął likwidację kolei miejskiej we Wrocławiu. Na początku zlikwidowano możliwość przejazdu pociągami na Urbancard ale to dopiero początek. To wspaniałe mieć takiego prezydenta, który wsłuch uje się w głosy mieszkańców i zgodnie z nimi działa. Super sprawa, i tak nikogo we Wrocławiu nie stać na bilety kolejowe a teraz będzie więcej taboru na linie regionalne (głównie w okolicach Jeleniej Góry, gdzie mieszkańcy bardzo chętnie jeżdżą pociągami i jest też mnóstwo turystów). A wrocławianie sobie poradzą, Zdzichu z Sołtysowic już pucuje konia i dryndę, a na Świniarach właśnie budują nowoczesne centrum przesiadkowe, na którym mieszkańcy będą się przesiadać z wieprza na krowę i nazad.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.