Zanim ruszy rajd klasycznych super samochodów, auta, które stały dzisiaj (20 maja) na placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, mieszkańcy i turyści wykorzystywali jako tło do zdjęć. Przecież to nie lada gratka pozować na tle kultowego Ferrari Testarossa. Jutro (21 maja) samochody można będzie podziwiać w akcji. Trasa wyścigu biegnie przez Piechowice i Michałowice.

Na placu Ratuszowym można było zobaczyć kultowe modele Ferrari takie jak Testarossa V12 czy 348 GTB, F 430, F8, 599 GTB a także mniej znane jak 412. Nie zabrakło też Mercedesów i Porsche z potężnymi 400- i 600-konnymi silnikami. Główną atrakcją wydarzenia będzie próba techniczna, która wyłoni najlepszego kierowcę oraz sportowy Konkurs Elegancji, polegający na zaprezentowaniu auta podczas przejazdu przez specjalnie przygotowany tor przeszkód.

Natomiast 21 maja w Piechowicach od godz. 9.00 do 14.00 na niezwykle widowiskowej trasie do Michałowic odbędzie się Wyścig Górski. Ten odcinek drogi będzie w tych godzinach zamknięty, ale fantastyczna rywalizacja z pewnością wynagrodzi powstałe utrudnienia. Dla widzów będą wyznaczone specjalne strefy, by bezpiecznie mogli oglądać wyścig i robić zdjęcia.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.