– Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo gości postanowiliśmy przenieść Forum Ekonomiczne do Karpacza, który znajduje się w strefie zielonej. Co więcej, mamy bardzo dobre doświadczenia współpracy z Hotelem Gołębiewski, gdzie już kilkukrotnie z sukcesem organizowaliśmy nasze konferencje – tłumaczył wybór miejsca Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

 

Forum Ekonomiczne to miejsce spotkań i debat na tematy gospodarcze. Bywają na nim najważniejsze postaci biznesu i polityki. Wybór Karpacza na zastępstwo dla Krynicy Zdrój nie jest przypadkowe. Samorząd a także Hotel Gołębiewski z organizatorami Forum współpracują od lat. – W Karpaczu zorganizowano dotąd Forum przemysłowe, a w tym roku u nas zorganizowany zostanie też Europejski Kongres Samorządów – podkreśla Radosław Jęcek, burmistrz Karpacza.

 

Przebieg tegorocznego Forum Ekonomicznego będzie inny niż dotychczas. Część wydarzeń zostanie przeniesiona do internetu, ale główne spotkania odbędą się w sposób tradycyjny. – Forum Ekonomiczne to od prawie 30 lat przestrzeń spotkań i merytorycznych dyskusji. Ostatnie miesiące pokazały, że nawet najbardziej zaawansowane narzędzia komunikacji zdalnej nie zastąpią bezpośrednich relacji interpersonalnych. Świadczą o tym również opinie naszych wieloletnich Partnerów. Dlatego nasze obrady planujemy w tradycyjnej formule, a tylko ich część przeniesiemy do internetu – informuje w oświadczeniu przewodniczący Berdychowski.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.