Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który wybił szybę oraz uszkodził drzwi wejściowe do jednego z budynków wielorodzinnych. Straty z tego tytułu oszacowano na 1000 zł. Do zdarzenia doszło 25 października br. w Jeleniej Górze. Teraz odpowie on za uszkodzenie mienia za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o uszkodzenie mienia.

25 października br., około godziny 22.00 policjanci pojechali na zgłoszenie dotyczące zniszczenia mienia. Dojeżdżając na miejsce zwrócili uwagę na idącego mężczyznę, który na ich widok próbował ukryć się za budynkiem. Funkcjonariusze go zatrzymali i wylegitymowali. Okazał się nim 25-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna miał widoczne ślady krwi na rękach. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 25-latek chwilę wcześniej dopuścił się zniszczenia mienia. Bez żadnego powodu wybił szybę oraz uszkodził drzwi wejściowe do jednego z budynków wielorodzinnych. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 1000 zł.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.