Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką. To kolejny przypadek domowej przemocy zanotowany w ostatnich dniach.

Mężczyzna został zatrzymany 9 stycznia br. podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Od kilku miesięcy znęcał 40-latek się nad nią, nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję, wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których bił, wyzywał, szarpał i popychał pokrzywdzoną, jak również groził jej pozbawieniem życia i spaleniem domu.

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, a także musi on natychmiast opuścić wspólnie zajmowany lokal mieszkalny.

2 komentarze

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    Brawo do pierdla z padalcem. Tak już jest moi drodzy, że im mniejszy piesek tym bardziej ujada.

  2. Coś z czegoś wynika Odpowiedź

    Gdzie te kobiety czekające z obiadem na dzieci na męża wracającego po pracy bez śniadania, piorącego, sprzątającego i zaspokajającego narcyza babę potrzeby z ustami glonojada. Głód, brud w domu i warunki – za mało zarabiasz I trudno się dziwić wówczas, że baba prowokatorka świetego by poruszyła Ważnym wydaje się zauważanie, że ofiarami są tez i mężczyźni i ich dzieci, które to oni by lepiej wychowali niż myślące o sobie niczym nie zaspokojone kobiety – opisane powyżej przypadki osobowości kobiety

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.