Na 3 miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad byłą już partnerką. Agresor awanturował się, wyzywał ją, bił, popychał, niszczył sprzęty, a także groził jej pozbawieniem życia. Ponadto w wynajmowanym przez nią mieszkaniu, wybił szyby w drzwiach balkonowych. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad byłą partnerką oraz uszkodzenie mienia.

Mężczyzna został zatrzymany po interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną 17 sierpnia br. Tego dnia mężczyzna w wynajmowanym przez nią mieszkaniu wybił szyby w drzwiach balkonowych, wtargnął do środka, a następnie porozrzucał w nim przedmioty, groził jej pozbawieniem życia, poszarpał ją i uderzył. Był pobudzony i agresywny. Okazało się, że wcześniej znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Gehenna kobiety trwała od września ubiegłego roku do połowy sierpnia br. 42-latek bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, bił i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Za znęcanie się psychiczne i fizyczne oraz uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 22 sierpnia br. na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Fot.: Pixebay

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.