Jeleniogórscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podejrzani są pobicie maczetą mieszkańca powiatu karkonoskiego. Jeden z zatrzymanych dopuścił się tego czynu w warunkach, tzw. ”recydywy” oraz odpowie on dodatkowo za posiadanie narkotyków. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Podejrzani pobili pokrzywdzonego, gdyż według nich ten źle traktował swoją partnerkę. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą oni przed sądem, a grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca br. na terenie powiatu karkonoskiego. Mężczyźni wtargnęli do mieszkania pokrzywdzonego, a następnie pobili go maczetą. Pokrzywdzony doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, o które są oni podejrzani odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

2 komentarze

  1. ooo i znowu na tapecie piechowice . Kiedy ku..rwa policja zrobi porządek z tymi bandytami z piechowic . Jak długo te patusy będą bezkarne . Ile jeszcze muszą zaj – ebać katalizatorów i ile jeszcze muszą spuscic paliwa żebyście w tej policji zaczeli ich zamykać .. Gdzie są patrole policji kontrole aut którymi jeżdża . Dozór policyjny too kurwa jakaś kpina . Czyli dalej mogą napierdalć maczetą . Co to za papierowy kray.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.