Uczestnicy festiwalu Castle Party zgodnie twierdzą ze to miejsce ma swój urok i niepowtarzalny klimat. Dlatego tutaj do Bolkowa małego, zazwyczaj sennego miasteczka na Dolnym Ślasku oddalonego zaledwie 35 km od Jeleniej Góry zjeżdżają fani mrocznych klimatów. Bolków na czas festiwalu budzi się do życia !

Castle Party przyciąga do Bolkowa tysiące fanów mrocznej muzyki, gotyckiego rocka, muzyki elektro i industrial. Jego znakiem firmowym jest zwyczaj przebrania się uczestników wydarzenia. Im wyglądają groźniej. Do Bolkowa zlatują się zombie, zjawy, wampiry, czarownice. Osoby przebrane w stylu goth, cyber goth, lolita goth, steampunk. Tutaj często króluje kontrowersyjny i odważny strój przyciągający uwagę.

CASTLE PARTY to największy festiwal rocka gotyckiego w Europie Środkowej. Dlatego jego sława przyciąga widzów nie tylko z całej Polski, ale z całej Europy.

I choć Festival Gotyckiego Rocka to głównie koncerty, które odbywają się na dziedzińcu średniowiecznego zamku Bolków oraz scenie parkowej, to jednak niezwykli goście przyciągają największą ilość gapiów i fotoreporterów.

Fot. Łukasz Płocki

2 komentarze

  1. FEDERACJA GALAKTYCZNA INFORMUJE:
    Abraham, Mojżesz, Mahomet, Jezus, jego matka i inni to chorzy psychicznie ludzie z Bliskiego Wschodu, którzy nie mają czegokolwiek wspólnego z ewentualnie istniejącym Bogiem. 2000 lat temu nie było psychiatrii. Chrześcijanie, muzułmanie i żydzi wierzą w tych wariatów, bowiem tak zostali od urodzenia WYTRESOWANI przez zboczeńców w sutannach czy innych łachmanach dla majątkowych korzyści. Te religie to hańba dla ludzkości. Nawracajcie się na bezwyznaniowość ! ! !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.