Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży sklepowych. Ma on na koncie co najmniej 7 kradzieży w jeleniogórskich drogeriach. Jego łupem padły markowe perfumy oraz nożyki do golenia. Łączne straty zostały oszacowane na ponad 1300 złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze kolejny raz zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od czerwca do lipca br. dopuścił się serii kradzieży w jeleniogórskich drogeriach. Jego łupem padły markowe perfumy i nożyki do golenia. Straty zostały oszacowane na ponad 1300 złotych. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma na koncie co najmniej 7 takich czynów.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer sklepowych wytypowali 32-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Kilka dni temu funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży oraz kradzieży z włamaniem.

Jeleniogórzanin – za czyny, o które jest podejrzany – odpowie przed sądem, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. i info. KMP Jelenia Góra – podinspektor Edyta Bagrowska

1 Komentarz

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    Panie Redaktorze z tymi drogimi perfumami to pan odjechał. Drogie perfumy to kosztują min.1.000 złoty a te co on kradł to były taniochy dla kierowców PKS–MPK . Typu WARS.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.