Dzisiaj około godziny 17.00 w pobliżu Ogorzelca doszło do bardzo groźnego wypadku. Autobus uderzył w przyrożne drzewo, a w jego tył wjechało auto osobowe. Na miejscu zdarzenia zostali wysłani ratownicy m.in. z PSP Kamienna Góra, OSP Janiszów, Pisarzowice, Leszczyniec, Ogorzelec i Ptaszków.

Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR – Ratowni13 udał się na miejsce. W trakcie działań podjęto decyzję o ściągnięciu na miejsce Ratownika 15. Śmigłowce z najciężej rannymi udały się do wysokospecjalistycznych szpitali.

Autobusem podróżowało 26 osób. 14 pasażerów zostało rannych, z czego dwóch w stanie ciężkim odtransportowano śmigłowcami do szpitali. Sześc innych osób wymaga hospitalizccji.

Jak informuje policja kierowca autobusu był trzeźwy. Autobus jechał z Krzeszowa do Karpacza. Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy przez Miszkowice i Jarkowice.

2 komentarze

  1. To już wiecie że bezmajtek z Orlen zrobił wolactwo w wała. Wolaki tankuja pod korek by za chwilę dowiedzieć się że aplikacja witaj nie działa i nie ma bonusu od ob…ka litościwego. Alleluja Jarosław Jarosław Zbaw!

  2. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.