Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło 3 kwietnia br., około godziny 6.45 w Radomierzu na krajowej 3.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni kierujący pojazdem marki Skoda, jadący w kierunku Jeleniej Góry z nieustalonych przyczyn najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym, którym kierował 48-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala.

Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Objazd dla pojazdów poniżej 12 ton odbywa się przez Komarno. Utrudnienia na tym odcinku potrwają jeszcze co najmniej 1,5 godziny.

Apelujemy do kierujących o ostrożność i rozwagę. Kierowcy „noga z gazu”. Stosujmy się do poleceń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia.

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego wypadku, na miejscu trwają czynności procesowe.

Jak zawsze apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

Jeleniogórska policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Kierowcy noga z gazu. Kierowcy, który lekceważą obowiązujące limity prędkości narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami, bowiem „najechanie” na tył innego auta to częsta przyczyna zdarzeń drogowych. Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Fot. i info. KMP Jelenia Góra – Edyta Bagrowska

2 komentarze

  1. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.