Do dwóch kolizji drogowych doszło dzisiaj, około godziny 7.20 w Miłkowie na wysokości Banku Genów. W zdarzeniach uczestniczyły cztery pojazdy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawcy kolizji byli trzeźwi, zostali ukarani mandatami.

Jak ustalili funkcjonariusze, 61-letni kierujący pojazdem ciężarowym jadąc w kierunku Karpacza, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka kierującemu pojazdem marki Honda, który to w wyniku uderzenia zjechał na lewy pas ruchu i zahaczył o pojazd marki Toyota. W tym samym czasie, 22-letnia kierująca pojazdem marki Opel jadąca w kierunku Karpacza nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył pojazdu marki Toyota. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi, a sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami po 1020 zł.

Jeleniogórska policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Kierowcy „noga z gazu”. Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników dróg.

1 Komentarz

  1. cholerni kierowcy dostawczaków, myślą że jak im się spieszy to są świętymi krowami na drodze

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.