Na swoich ulubieńców głosować można w dwojaki sposób: za pomocą oryginalnych kuponów wyciętych z aktualnego, drukowanego wydania Nowin Jeleniogórskich oraz sms-ami. Za głos oddany na „nowinowym” kuponie każdy kandydat otrzyma dwa punkty, za sms – jeden punkt. Koszt jednego sms-a to 1,23 zł brutto (1,00 zł plus VAT). Pełna lista kandydatów w trzech plebiscytowych kategoriach (Sportowiec Roku 2019, Trener Roku 2019, Nadzieja Sportowa Roku 2019) dostępna jest TUTAJ:

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zakończyliśmy w piątek, 17 kwietnia. Ponieważ w ostatnim okresie otrzymaliśmy zgłoszenia kilkunastu nowych kandydatów do miana najpopularniejszych sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego w 2019 roku, których nie mieliśmy możliwości wcześniejszego przedstawienia na łamach NJ, postanowiliśmy zmienić plebiscytowy kalendarz i przedłużyć głosowanie w pierwszym etapie do 30 kwietnia 2020 roku.

Krótkie wizytówki ostatniej grupy kandydatów do tytułów zgłoszonych w ostatniej chwili prezentujemy w aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 21 kwietnia. W najnowszym wydaniu Nowin prezentujemy także sylwetki trójki kandydatów, zgłoszonych już do dodatkowej prestiżowej nagrody Super Championa, która przyznana zostanie w tym roku po raz pierwszy. Otrzyma ją za całokształt działalności osoba znana z sukcesów na arenach regionalnych, krajowych i międzynarodowych, która nie musi aktualnie reprezentować klubu z regionu jeleniogórskiego, ale dalej związana jest z naszym regionem. Propozycje kandydatur do nagrody Super Championa przyjmujemy jeszcze do 30 kwietnia.

Zapraszamy do typowania swoich ulubieńców i wspólnego wybierania gwiazd jeleniogórskiego sportu!

Więcej na temat tegorocznego plebiscytu w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.   

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.