Ze względu na zapowiadane przez Ministra Zdrowia szybko rosnące zagrożenie rozszerzaniem się epidemii i przepisy dotyczące obostrzeń, wydane przez Premiera RP samorządy zostały zobowiązane do korekty w sposobie przyjmowania mieszkańców. W trosce o zdrowie zachęcamy do możliwie szerokiego korzystania ze zdalnych form obsługi: telefonicznie, pocztą elektroniczną e-mail oraz za pomocą platformy e-PUAP.

W przypadku konieczności wizyty osobistej, bezpośredniej w Urzędzie informujemy, iż czynne będą wszystkie Wydziały w obowiązujących – jak do tej pory – godzinach pracy, niemniej ze względu na możliwość przebywania pracowników UM na kwarantannie, bądź w izolacji, konieczność (w niektórych warunkach) pracy zdalnej czas załatwiania niektórych formalności może ulec wydłużeniu.

Przypominamy po raz kolejny obowiązujących w okresie epidemii rygorach (konieczności noszenia maseczek, dezynfekcji dłoni i zachowaniu dystansu).

Informujemy, że n stronach www.jeleniogora.pl znajduje się komplet informacji dotyczących zakresu spraw załatwianych przez poszczególne wydziały, a także numery telefonów wewnętrznych do konkretnych stanowisk.

W celu zachowania bezpieczeństwa i komfortu obsługi, prosimy o elektroniczną rezerwację wizyt w systemie kolejkowym https://bezkolejki.eu/umjgora

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.