Tak jak obiecali organizatorzy z Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, Jarmark Staroci i Osobliwości będzie odbywał się dwa razy w roku – w kwietniu i we wrześniu. W tym roku po raz pierwszy kolekcjonerzy i wystawcy spotkają się wiosną na jeleniogórskiej starówce.

Zainteresowanie kwietniowym terminem jarmarku jest spore. Wszystkie wyznaczone stoiska na placu Ratuszowym są już zarezerwowane. Dla wystawców pozostają jednak miejsca przy ul. 1 Maja i sąsiednich ulicach starówki.

Jarmark Staroci i Osobliwości w Jeleniej Górze ma ustaloną renomę. Przyjeżdżają na niego wystawcy z całej Polski oraz kolekcjonerzy. Imprezę tłumnie odwiedzają także mieszkańcy, szukając okazji do kupienia ciekawych rzeczy.

FOT. Jarmark 2021

Jarmark Staroci i Osobliwości organizowany w Jeleniej Górze od 1973 roku, jest jedną z największych tego typu imprez w Polsce, na którą ściągają kolekcjonerzy z całej Europy. Można tu kupić zabytkowy samochód, stare meble, broń, cacka ze szkła i porcelany, książki, bibeloty i tysiące innych rzeczy. Zwiedzający i potencjalni kupcy przez dwa kwietniowe dni będą to wszystko oglądać, targować się, słuchać ciekawych historii, kupować, uzupełniać bądź wymieniać swoje zbiory.

Jesienią, w ostatni weekend września spotkają się na jarmarku po raz drugi.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.