Ranking Związku Powiatów oparty jest na wnikliwej analizie wielu elementów działalności.  Oceniane są m.in.: działania proinwestycyjne i prorozwojowe, rozwiązania poprawiające jakość obsługi mieszkańców, funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego, rozwój społeczeństwa informatycznego, rozwój społeczeństwa obywatelskiego, umacnianie systemów zarządzania informacją, promocja rozwiązań z zakresu ochrony zdrowia, ekoenergetycznych, ekologicznych, współpraca krajowa i międzynarodowa i wiele innych.

W odróżnieniu od innych, ten ranking trwa przez cały rok i prowadzący go eksperci, pracujący w trybie on-line, aktualizują sukcesywnie wyniki.

– Dla mnie jest to poza wszystkim – powiedział Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry – ocena pracy urzędników i pracowników samorządowych, bowiem na wyniki tego rankingu wpływa zaangażowanie i wiedza tzw. przeciętnego urzędnika, który w kontakcie z mieszkańcem buduje wizerunek miasta i urzędu. Mam satysfakcję, że ten zespół zasłużył na tak wysoką ocenę.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.