„Policjanci z sąsiedztwa” czyli jeleniogórscy funkcjonariusze w akcji: młodszy aspirant Łukasz Falkowicz oraz aspirant Kamil Mateuszów. Program jest emitowany w każdy czwartek o godzinie 21.15 na antenie Telewizji WP. W najbliższym odcinku znowu pojawią się jeleniogórzanie.

A co się będzie działo w najbliższym odcinku?

Kamil i Łukasz będą walczyć z nieuczciwym klientem, który dopuszczając się drobnej kradzieży do końca będzie utrzymywał, że to jego pierwsze w życiu spotkanie z policją. Funkcjonariuszy jednak nie tak łatwo oszukać, a dowodów nie będą musieli szukać zbyt długo.

A dodatkowo inne historie.

W Olsztynie rodzinna awantura. Radosław i Daria będą musieli rozdzielić byłych małżonków, którzy nie potrafią dojść do zgody. Kto zawinił? Policjantom trudno będzie rozstrzygać w tej sprawie, gdy jedną ze stron będzie… alkohol.

W Kaletach policjantom pęknie serce na wieść o porzuceniu w lesie dwóch bezbronnych psów. I o ile silni i wysportowani mężczyźni na co dzień rzadko odczuwają wzruszenie, to tym razem nie będą potrafili go powstrzymać. Okrucieństwo zadane zwierzętom wybije ich z policyjnego rytmu.

3 komentarze

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.