Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa została laureatem drugiej nagrody w konkursie na inwestycje roku. Doceniono przebudowę strefy wejścia oraz szybu windowego umożliwiająca zjazd windy do poziomu wejścia.

– Z przyjemnością informujemy Państwa, że Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa zajęła II miejsce w kategorii obiekty inżynieryjne VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Inwestycja Roku” którego organizatorem jest Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami – największa polska organizacja samorządu gospodarczego zrzeszająca przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. To wyjątkowy konkurs, mający na celu promocję postaw proinwestycyjnych, proekologicznych i proinnowacyjnych wśród inwestorów, wykonawców, projektantów, władz samorządowych i lokalnych społeczności. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje m.in. Ministerstwo Rozwoju i Technologii- informuje JSM.

Nasza Spółdzielnia zgłosiła do konkursu realizację inwestycji zakończonej w 2022 roku: przebudowa strefy wejścia oraz szybu windowego umożliwiająca zjazd windy do poziomu wejścia do budynku w wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Noskowskiego 9 klatka XI w Jeleniej Górze wraz z kompleksową modernizacją dźwigu osobowego. Przedstawiona do konkursu inwestycja jest kolejnym, zrealizowanym przez Jeleniogórską Spółdzielnię Mieszkaniową projektem, który uwzględniając potrzeby osób starszych, osób z niepełnosprawnościami, jak również rodzin z dziećmi, likwiduje bariery architektoniczne i zwiększa komfort życia i zamieszkiwania w zasobach JSM.

Podczas uroczystej Gali Finałowej w dniu 7 września br., JSM reprezentował Pan Przemysław Nadybski – Kierownik Działu Technicznego. Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu.

Fot. i info. JSM

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.