W najbliższą środę, 19 października, Miasto Jelenia Góra zaprasza na spotkanie z przedstawicielami samorządów uczniowskich (szkolnych) i studenckich. Rozpocznie się ono o godzina 14.00 w budynku Ratuszu, w sali nr 15 (drugie piętro).

Zaproszenie jest kierowane do wszystkich przedstawicieli samorządów w szkołach ponadpodstawowych oraz trzech uczelni wyższych: Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Filia w Jeleniej Górze i jeleniogórska Filia Politechniki Wrocławskiej, I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze, Handlówka, Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze, Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze – Ekonom, Zespół Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze, Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ZST Mechanik, Szkoła Wartości u św. Pankracego, II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, TEB Edukacja Jelenia Góra i ZSOiT w Jeleniej Górze.

Miasto zachęca do przekazywania tej informacji dalej oraz do dołączenia do społeczności na Facebooku „MRM Jelenia Góra Młodzieżowa Rada Miejska 2022-2024”: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086433430593
Głos młodych ma znaczenie. Tylko razem tworzy się rzeczy prawdziwie wielkie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.