Jutro (11 czerwca) o godzinie 12.00 „wpadajcie na kawę” na stację Orlenu przy ulicy Spółdzielczej 40 w Jeleniej Górze. Koniecznie przyjedźcie samochodem – zapraszają organizatorzy protestu. Włączają się w ogólnopolską akcję, bowiem ceny paliwa z dnia na dzień szybują w górę.

Blokada stacji w całej Polsce, spowodowała by ogromne straty dla Orlenu, wręcz milionowe. Coś ludzie muszą robić, lepiej to niż nic nie robić i zgadzać się na kolejne podwyżki”– piszą internauci na profilu facebookowym Kawa na Orlenie.

Protest organizuje Anna Konieczyńska, znana jeleniogórzanom ze Strajków Kobiet. Uznała, że także mieszkańcy naszego regionu mają prawo wyrazić swoje niezadowolenie ze stale rosnących cen paliwa. Podobne akcje odbywają się w całej Polsce.

4 komentarze

 1. Szpetna Halina Odpowiedź

  Postoją, ponarzekają, załadują po kawie i hot dogu, i co ?
  Przyjdą wybory i dalej będą wybierali kłamców i partaczy .
  Większość dała się kupić za własne coraz mniej warte pieniądze
  PRL wrócił …smutne to i straszne.

  • Tylko PO precz z rozdawnictwem , na mnie nikt nie płacił 500+ ,.Do pieniędzy są tylko wybrańcy reszta idiot .. i tak je przepije . Dziś nawet na plaży tłok ,prostaki zamiast siedzieć w domu jeżdżą nad morze. Czyżby już im się polepszyło , zapomnieli o zeszytach ?Myślę że jak wróci PO to wszystko wróci do normy- ,,Dziady” będą siedzieć w domu” ,a nie się plątać i przeszkadzć w wypoczynku tw. elitom czytaj idiotom .

   • Zorro z niecierpliwością czekam na banructwo tego narodowego katolickiego gnoju na Wisłą. Skończą się plusy a emeryturki zostaną obcięte o połowę na początek.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.