Sandra Gutowska, stylistka oraz instruktor paznokci, która na Zabobrzu w Jeleniej Górze prowadzi swój salon, zdobyła prestiżowe drugie i trzecie miejsce w Global Vega Beauty Championship w Las Vegas. W konkursie zajęła drugie i trzecie miejsce. Pokonała siedem tysięcy stylistek z całego świata.

-To spełnienie moich marzeń – mówi pani Sandra. Właśnie odebrała z Las Vegas przesyłkę z certyfikatami i pucharami. Staną na czołowym miejscu w salonie. – W mistrzostwach online wzięłam udział po raz pierwszy i zdecydowałam się na udział trzy dni przed końcem terminu zgłoszeń – relacjonuje pani Sandra.

Global Vega Beauty Championship w Las Vegas odbywają się w kilku konkurencjach, m.in.: paznokcie, makijaż, fryzury. Pani Sandra wystartowała w dywizji „Debiut Instruktor”. Na mistrzostwa wysłała dwie prace i dwie stanęły na podium. Liczyła się tu głównie jakość wykonania manicure. Konkurs odbył się online. Jurorzy wybrali najlepsze prace na podstawie filmów i nadesłanych zdjęć. Uczestniczki oraz ich prace były starannie weryfikowane (czy np. nie poprawiały efektu programem fotoshopowym). Potem pozostawało tylko czekanie na ogłoszenie wyników. – Gala w internecie była emocjonująca, w końcu konkurencja była naprawdę duża – opowiada pani Sandra. Zachęcona doskonałym rezultatem w Global Vega Beauty Championship w Las Vegas, planuje teraz start w Mistrzostwach w Dubaju. Zaczynają się 15 marca, więc przygotowania już trwają. Tym razem pani Sandra zamierza pokazać bardziej skomplikowane stylizacje.

Większość prac wysyłanych na takie mistrzostwa ma niewiele wspólnego ze stylizacją użytkową, taką, jaką laureatka wykonuje codziennie w swoim salonie.

– Na kolejnych mistrzostwach pokażę pracę bardziej kreatywną niż do tej pory – zapewnia Sandra.

– Nie liczy się dla mnie ilość pucharów, największą satysfakcję stanowi fakt, że wysłałam dwie prace i dwie stanęły na podium – mówi.

Ma grono wiernych klientek, które doceniają jej fachowe podejście i nadążanie za trendami. Co będzie modne w tym sezonie? – Na topie będą wyraziste kolory, mocne zielenie, róże – podaje pani Sandra. Paznokcie odzwierciedlają modę odzieżową, gdzie także dominować mają zdecydowane kolory.

Mistrzostwa w Las Vegas były dla pani Sandry kolejnym szczeblem w zawodowej karierze. Jest stylistką paznokci i szkoleniowcem od wielu lat. – Zawsze chciałam uczyć innych i dlatego cały czas się szkolę – mówi. Wyliczyła, że w minionym roku odbyła 12 szkoleń stacjonarnych i 15 online.

– Przekonałam się, że warto cały czas podnosić kwalifikacje, bo klientki oraz kursantki to doceniają – wyjaśnia. – Po kolei spełniam swoje marzenia: salon, certyfikat instruktorski, podium w na mistrzostwach w Las Vegas. Czas na złoto w Dubaju – mówi ze śmiechem Sandra Gutowska.

ALKA

FOT.Sandra Gutowska

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.