Dwie mieszkanki Jeleniej Góry pojechały na darmowe zakupy do Bolesławca. Ukradły lalki i klocki, ale nie nacieszyły się łupem, bo zostały szybko ujęte.

– Szybka reakcja pracowników sklepu oraz współpraca ochrony i policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch kobiet i postawienia im zarzutów dotyczących kradzieży zabawek – relacjonuje Agnieszka Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji. – Mieszkanki Jeleniej Góry przyjechały na „darmowe” zakupy do Bolesławca. Po wejściu do sklepu z artykułami dla dzieci dokonały kradzieży klocków i lalek o łącznej wartości ponad 600 złotych. Kiedy pracownicy zorientowali się, że kobiety wyniosły towar ze sklepu natychmiast powiadomili ochronę, która zatrzymała panie w sąsiednim sklepie i wezwała na miejsce policjantów.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, że kobiety już wcześniej przyjeżdżały do Bolesławca w tym samym celu. Wspólniczki to mieszkanki Jeleniej Góry w wieku 26 i 32 lat. Obie zatrzymane odpowiedzą za dokonanie kradzieży, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Bolesławiec

2 komentarze

  1. Dobrze, że wpadły, niech solidnie odpowiedzą za złodziejstwo. Tak jak i grupa zamówionych bab kreująca oskarżenia by wyłudzić winna posiedzieć za kłamstwa szkodzące także uszczerbkiem zdrowia innym osobom, które paskudy deprecjonują i chcą sięgać po nienależne Stop psychicznej przemocy kierowanej do upstrzonej ofiary i własnych dzieci Zabierać czubkom dzieci przedmiotowo traktowane, wykorzystywane jako narzędzie do sięgania po kasę i jakże krzywdzone i zaniedbywane … Kobiety dziś ze świeczką szukać – wyzwolone i wyłudzane agresorki rządzą i przysparzają problemów na lewo i prawo …,

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.