Z zaszczytem ogłaszamy podpisanie strategicznego porozumienia pomiędzy Karkonoską Akademią Nauk Stosowanych (KANS), reprezentowaną przez dr Elżbietę Zieję, prof. KANS, a renomowanym Zespołem Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze, reprezentowanym przez Dyrektorkę Annę Szydłowską-Robak.

To wyjątkowe partnerstwo opiera się na solidnych fundamentach akademickości i edukacyjnej doskonałości. W ramach porozumienia skupimy się na: – Rozwijaniu wspólnych projektów organizacyjnych i merytorycznych, wzmacniając tym samym więzi akademickie.

– Kształtowaniu i promowaniu pozytywnego wizerunku obu instytucji, jako ośrodków edukacyjnych o najwyższym standardzie.

– Angażowaniu się w innowacyjne programy edukacyjne oraz projekty europejskie, z myślą o pełnym rozwoju naszych podopiecznych.

– Współpracy nad nowymi kierunkami nauczania, odpowiadając na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

– Wspólnym przystosowaniu się do współczesnych wyzwań rynkowych i gospodarczych, gwarantując młodym ludziom kompleksowe przygotowanie do przyszłości.

Ponadto pani dyrektor ZSR ART osobiście oprowadziła nas po całej szkole, prezentując nieograniczone możliwości, jakie stoją przed młodymi umysłami.

Dlaczego to porozumienie jest tak ważne? Bo to ogromna szansa dla młodych umysłów! Dzięki temu partnerstwu młodzież będzie miała dostęp do unikatowych programów edukacyjnych, projektów unijnych i inspirujących przedsięwzięć.

Nasza współpraca to nie tylko dokument – to nowa jakość edukacji!

Fot. i info. KANS

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.