Są jednak ludzie, którzy nie obserwują… , każdego dnia toczą walkę o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, personel obsługi szpitala. Okażmy im swoją wdzięczność i dajmy to co mamy najlepszego. Pozwólmy im odpocząć, spędzić czas z rodziną i odetchnąć od codzienności szpitalnych korytarzy, kiedy to wszystko się skończy” – wyjaśnia zasady pomysłu burmistrz  Karpacza.

Z takim pomysłem wsparcia służb medycznych wyszli włodarze Helu i Krynicy Morskiej. Jak tłumaczyli, nie są w  stanie doposażyć szpitali w odzież ochronną i sprzęt, ale mogą  podarować medykom  wytchnienie i odpoczynek już po zakończeniu pandemii. Do tej akcji planuje dołączyć się teraz  Karpacz.

Burmistrz kurortu pod Śnieżką apeluje: „Zachęcamy  do przekazywania voucherów na noclegi, gastronomię, wstęp do atrakcji turystycznych oraz innych usług, które umilą pobyt w naszym mieście. Stworzymy z nich bezpłatne pakiety pobytowe, które przekażemy dla personelu medycznego z pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Oferty prosimy przesyłać na adres promocja@karpacz.eu. Czekamy na nie do końca kwietnia”.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.