Do nagród i wyróżnień zdobywanych przez doktora Kazimierza Pichlaka zdążyliśmy się już przyzwyczaić, bo przywozi je nieomal hurtowo z różnych zakątków Polski i świata. Sam zainteresowany informuje o tych faktach bardzo dyskretnie, no powiedzmy szerze, te informacje trzeba od niego egzekwować niemal siłą. Tak więc z pewnym opóźnieniem (miesięcznym) miło nam donieść, że doktor Pichlak doczekał się kolejnych zaszczytów. Jury XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Lekarzy im. Prof. Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza” w składzie: Maria Szczeklik, Anna Dymna, Ewa Lipska, Bronisław Maj, Jarosław Wanecki i Waldemar Hładki zadecydowało,ze w kategorii poezja Kazimierz Pichlak otrzymał 3 miejsce za wiersz „Snajper”.

Ale to nie koniec sukcesów Kazimierza Pichlaka. Podczas uroczystej X jubileuszowej gali Photo Art Medica 2022, spośród kilku tysięcy prac nadesłanych niemal z całego świata prace doktora Pichlaka dwukrotnie wyróżniono złotym medalem. W kategorii travel photography za zdjęcie „Jutrznia w Zenskarze” oraz w kategorii: mediacal photography za pracę „Himalajski dentysta”.

Zapyta ktoś czy jesteśmy zdziwieni? Nie, bo znamy Kazimierza Pichlaka i wiemy co może się wydarzyć, kiedy profesjonalizm spotyka się z wrażliwością i talentem. Ogromne gratulacje!

1 Komentarz

  1. dobrze ze juz nie leczy bo jak pomysle ze wtrakcie zabiegu zacznie sobie wiersz układac grafoman

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.