Do nagród i wyróżnień zdobywanych przez doktora Kazimierza Pichlaka zdążyliśmy się już przyzwyczaić, bo przywozi je nieomal hurtowo z różnych zakątków Polski i świata. Sam zainteresowany informuje o tych faktach bardzo dyskretnie, no powiedzmy szerze, te informacje trzeba od niego egzekwować niemal siłą. Tak więc z pewnym opóźnieniem (miesięcznym) miło nam donieść, że doktor Pichlak doczekał się kolejnych zaszczytów. Jury XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Lekarzy im. Prof. Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza” w składzie: Maria Szczeklik, Anna Dymna, Ewa Lipska, Bronisław Maj, Jarosław Wanecki i Waldemar Hładki zadecydowało,ze w kategorii poezja Kazimierz Pichlak otrzymał 3 miejsce za wiersz „Snajper”.

Ale to nie koniec sukcesów Kazimierza Pichlaka. Podczas uroczystej X jubileuszowej gali Photo Art Medica 2022, spośród kilku tysięcy prac nadesłanych niemal z całego świata prace doktora Pichlaka dwukrotnie wyróżniono złotym medalem. W kategorii travel photography za zdjęcie „Jutrznia w Zenskarze” oraz w kategorii: mediacal photography za pracę „Himalajski dentysta”.

Zapyta ktoś czy jesteśmy zdziwieni? Nie, bo znamy Kazimierza Pichlaka i wiemy co może się wydarzyć, kiedy profesjonalizm spotyka się z wrażliwością i talentem. Ogromne gratulacje!

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.