Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem wbrew zakazom sądowym i decyzji o cofnięciu mu uprawnień oraz o posiadanie narkotyków. Mężczyzna naruszył 4 zakazy sądowe, w tym dwa 5-letnie, miał amfetaminę oraz był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

4 lutego 2022 roku, około godziny 17.20 funkcjonariusze na ul. Cieplickiej w Jeleniej Górze zwrócili uwagę na pojazd marki Ford, którego kierujący na ich widok gwałtownie skręcił i wjechał w podwórko. Policjanci postanowili sprawdzić powód dziwnego zachowania kierowcy, którym okazał się 37-letni jeleniogórzanin. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna posiada 4 zakazy sądowe, w tym dwa 5-letnie, a także kierował pojazdem wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień. Był on również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 11 miesięcy i 18 dni, a także posiadał amfetaminę.

-Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

4 komentarze

  1. Zabrać narzędzie przestępstwa plus kara finansowa , innym razem , drugi może się zastanowi zanim zrobi to samo !

  2. Za prawko zatrzymują a złodziej wypuszczają nawet jak się im ich poda na tacy to umarzają masowo postępowania. Tak działa jeleniogórska prokuratura i policja. Brawo Wy…

  3. O wypuszczeniu lub zatrzymaniu to jak na razie w tym kraju decydują wolne sądy a że są wolne to chłopisko przebywa na razie na wolności !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.