Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie narkotyków i niewykluczone, że kierował pod ich wpływem, Wpadł podczas kontroli drogowej. Odpowie on również za nielegalne posiadanie amunicji. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz o nielegalne posiadanie amunicji.

10 listopada 2022 roku, około godziny 8.05 policjanci jadąc ulicą Wolności w Jeleniej Górze zwrócili uwagę na kierującego pojazdem marki Daewoo, który na ich widok gwałtownie przyspieszył, a następnie skręcił w ulicę Orkana.

Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 29-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających i wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień oraz posiadał marihuanę, której zapach wyraźnie czuć było w aucie. Ponadto 29-latek w mieszkaniu posiadał bez wymaganego zezwolenia amunicję, którą zabezpieczono.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że mężczyzna kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających odpowie on również za to przestępstwo.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.