Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę w związku z kłótnią o miejsce parkingowe, która zakończyła się przedstawieniem mu zarzutów. Podejrzany miał trzy razy uszkodzić pojazd pokrzywdzonego, bo – jak twierdził zatrzymany – ten parkował na jego miejscu. Właściciel auta poniesione z tego tytułu straty oszacował na ponad 3 tysiące złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 64-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o uszkodzenie mienia.

– Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od września ubiegłego roku do maja br. trzykrotnie uszkodził pojazd pokrzywdzonego na jednym z parkingów w centrum Jeleniej Góry. Jeleniogórzanin bardzo się zdenerwował, gdy zobaczył, jak sąsiad zaparkował na jego miejscu i nie reagował na prośby o jego przeparkowanie. Z tego powodu pomiędzy nimi doszło do kłótni, w wyniku której swoją złość wyładował na aucie sąsiada. 64-latek kopał w pojazd, a także porysował powłokę lakierniczą. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 3 tysiące złotych – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Funkcjonariusze powiadomieni o przestępstwie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o jego popełnienie na podstawie zebranych informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Jeleniogórzanin za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.