Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzieże sklepowe. Ma ona na koncie trzy takie czyny, których dopuściła się w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Jej łupem padło mienie o wartości ponad 500 zł. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 27-letnią kobietę podejrzaną o kradzieże sklepowe.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzana w dniach 12-13 stycznia br. dopuściła się w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych 3 kradzieży. Jej łupem padł alkohol o łącznej wartości ponad 500 zł.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 27-latkę jako podejrzewaną o popełnienie tych czynów.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. News4media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.