1 sierpnia w Świeradowie-Zdroju, przy ul. Zakopiańskiej 20a otwarto Elements Hotel & Spa. Obiekt z 291 pokojami należy do sieci Górskie Resorty. To nie koniec inwestycji w tym miejscu. W drugim etapie inwestor planuje budowę Elements Apartments ze 157 apartamentami, które znajdować się będą w dwóch budynkach.

Elements Hotel & Spa w standardzie 4-, 5-gwiazdkowym, zlokalizowany jest pobliżu stoku narciarskiego. W obiekcie znajdują się m.in. trzy baseny, w tym solankowy i zewnętrzny. Hotel w Świeradowie-Zdroju oferuje także strefę saun, salę fitness oraz Sensus SPA, Aromatherapy Associates i QMS Medicosmetics. Znajdująca się w budynku restauracja Elements oferuje w swoim menu dania sezonowe przygotowane z produktów regionalnych. W hotelu są także trzy sale konferencyjne, z największą Caleum (o powierzchni 201 mkw.), salą Terra na 100 osób i Colloquim, przygotowaną na organizację spotkań dla 12 uczestników.

W hotelu istnieje również możliwość wypożyczenia nart i rowerów.

Inwestorem jest SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy. Projekt architektoniczny Elements Hotel & Spa przygotowało Q2ot. Studio z Wrocławia.

Pokoje w kompleksie w Świeradowie-Zdroju sprzedawane są w inwestorom prywatnym.

Podane za investmap.pl

Fot. investmap.pl

2 komentarze

  1. A może by tak redakcja zachwyciła się i zamiast ilości apartamentów podała ilość ścieków które trafią bezpośrednio do środowiska. Świeradów, Szklarska Poręba, Karpach, Podgórzyn itd itd – wszędzie to samo. Zachwyt nad rozwojem turystycznym regionu, ale jakim kosztem środowiska. Stare, małe oczyszczalnie nie dają rady, więc coraz większa część szambiego syfu spływa do rzek. A potem co za nierozwiązywalna zagadka i zdziwienie że w rzekach poniżej ginie wszelkie życie. Ale oficjalnie nikt nic nie wie. Po prostu czeski film.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.