1 sierpnia w Świeradowie-Zdroju, przy ul. Zakopiańskiej 20a otwarto Elements Hotel & Spa. Obiekt z 291 pokojami należy do sieci Górskie Resorty. To nie koniec inwestycji w tym miejscu. W drugim etapie inwestor planuje budowę Elements Apartments ze 157 apartamentami, które znajdować się będą w dwóch budynkach.

Elements Hotel & Spa w standardzie 4-, 5-gwiazdkowym, zlokalizowany jest pobliżu stoku narciarskiego. W obiekcie znajdują się m.in. trzy baseny, w tym solankowy i zewnętrzny. Hotel w Świeradowie-Zdroju oferuje także strefę saun, salę fitness oraz Sensus SPA, Aromatherapy Associates i QMS Medicosmetics. Znajdująca się w budynku restauracja Elements oferuje w swoim menu dania sezonowe przygotowane z produktów regionalnych. W hotelu są także trzy sale konferencyjne, z największą Caleum (o powierzchni 201 mkw.), salą Terra na 100 osób i Colloquim, przygotowaną na organizację spotkań dla 12 uczestników.

W hotelu istnieje również możliwość wypożyczenia nart i rowerów.

Inwestorem jest SSC Górskie-Resorty.pl Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy. Projekt architektoniczny Elements Hotel & Spa przygotowało Q2ot. Studio z Wrocławia.

Pokoje w kompleksie w Świeradowie-Zdroju sprzedawane są w inwestorom prywatnym.

Podane za investmap.pl

Fot. investmap.pl

2 komentarze

  1. A może by tak redakcja zachwyciła się i zamiast ilości apartamentów podała ilość ścieków które trafią bezpośrednio do środowiska. Świeradów, Szklarska Poręba, Karpach, Podgórzyn itd itd – wszędzie to samo. Zachwyt nad rozwojem turystycznym regionu, ale jakim kosztem środowiska. Stare, małe oczyszczalnie nie dają rady, więc coraz większa część szambiego syfu spływa do rzek. A potem co za nierozwiązywalna zagadka i zdziwienie że w rzekach poniżej ginie wszelkie życie. Ale oficjalnie nikt nic nie wie. Po prostu czeski film.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.