Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad partnerką. Agresor zatrzymany podczas interwencji przez jeleniogórskich policjantów. Mężczyzna baz powodu awanturował się, szarpał, bił i wyzywał pokrzywdzoną, a także groził pozbawieniem życia.

Jeleniogórzanin został zatrzymany 7 stycznia br. podczas interwencji domowej. Mężczyzna od kilkunastu miesięcy znęcał się nad kobietą. Po spożyciu alkoholu mężczyzna wszczynał bez żadnego powodu awantury. Wyzywał, szarpał i popychał pokrzywdzoną jak również groził jej pozbawieniem życia.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, a także musi on natychmiast opuścić wspólnie zajmowany lokal mieszkalny.

1 Komentarz

  1. Ratujmy dzieci Odpowiedź

    Z psychologicznego punktu widzenia nasze zachowania determinuje wiele czynników, a wśród nich najważniejszymi są interakcje I trudno uwierzyć, że bez powodu… Coraz więcej i częściej psychologowie/ badacze wypowiadają się, o nikczemności kobiet prowokatorem manipulujących, ba na potrzebę tworzących podstępnie sytuacje, w której oskarżają mężczyznę Drugim ważnym czynnikiem winno być,ze był niepoczytalny, bo pijany, pierwsze wezwanie, dlaczego czekała tyle miesięcy potencjalnie pokrzywdzona? Z doświadczenia w oparciu o rzeczywiste fakty , których byłem uczestnikiem, obserwatorem twierdzę, że niestety ta słaba płeć mocna w manipulacji niszczy niejednego faceta Czas na wnikliwe zbadanie sprawy a nie Ad hoc wnioskowanie i prognozowanie kary. Nie facet włożył dziecko do piekarnika, nie facet dziecku ograniczał ruchy przywiązanymi sznurkami… wiele przykładów można mnożyć dlaczego nie wierzyć, że znudził jej się i że to ona go rozpiła… Diagnoza, analiza wnikliwa mogłaby pokazać, że to on jest ofiarą

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.