Nie ustaje ofiarność mieszkańców Jeleniej Góry i sąsiednich miast w zbieraniu pieniędzy na leczenie Michała Boguckiego „Miśka”, młodego jeleniogórzanina, który zachorował na białaczkę. 6 lutego będzie okazja, by wesprzeć zbiórkę. W JCK zaplanowano koncert z niespodziankami.

Koncert Jeżów dla Miśka odbędzie się 6 lutego o godz. 17.00 w JCK przy ul. Bankowej. Jest to koncert charytatywny, z którego całkowity dochód będzie przekazany na leczenie Michała Boguckiego (zbiórka do puszek).

Na scenie wystąpią:Maja i Klara Boguckie siostry Michała, Zespół SHUM, Magda Bijan, Małgorzata Mitraszewska, Magda Ruta, Tomasz Krawczyk, JJ Band, Filip Jaguś, Gabriel Fleszar, Jacek Grondowy, Anna Ludwicka-Mania, Aleksander Stachów. W czasie koncertu przewidywane są liczne niespodzianki. Prowadzący – Iwona Majtczak i Krzysztof Langer. Organizatorem koncertu jest Komitet społeczny Jeżów dla Miśka.

Na zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie chorego na białaczkę,absolwenta I LO w Jeleniej Górze. Do tej pory zebrano 1 mln 010 tys. złotych. Na FB są linki do licytacji gadżetów. Dochód z licytacji przeznaczony jest na leczenie Miśka.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.