Policjanci z Karpacza zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem, kradzież i posiadanie narkotyków. Czynów, których m na koncie co najmniej 7 dopuścił się od grudnia ubiegłego roku do lutego br. w Karpaczu i jego okolicach. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na blisko 100 tysięcy złotych. Część skradzionego mienia policjanci odzyskali. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 51-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu.

Mężczyzna ma na koncie co najmniej 7 przestępstw, których dopuścił się w Karpaczu i jego okolicach od grudnia ubiegłego roku do lutego br. 51-latek dwukrotnie włamał się i okradł dom w budowie, dwukrotnie włamał się do altanki, a także do pomieszczenia piwnicznego w apartamentowcu. Jego łupem padły pościele, ręczniki, elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze oraz drewno opałowe. Ponadto ma na koncie kradzież energii i posiadanie narkotyków. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na blisko 100 tysięcy złotych.

Zatrzymania dokonano po analizie nagrań z kamer monitoringu. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

Teraz mieszkaniec powiatu karkonoskiego za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

1 Komentarz

  1. Spokojnie spokojnie, sprawa trafi do znanego sędziego który uwielbia złodziei takich jak Jan Reshke, Leszek Leśko oraz Halina Białoń i nic mu nie zrobią. A zapomniałem o kowarskiej gwieździe Zakrzewska.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.