Pięć razy okradał jeleniogórskie drogerie 57-letni jeleniogórzanin. Brał tylko perfumy, których łączna wartość sięgnęła 2 tys. zł.   

– Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 57-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzieże. Mężczyzna, wykorzystując nieuwagę pracowników, od czerwca do sierpnia br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej pięciu kradzieży na szkodę jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padły markowe perfumy o łącznej wartości blisko 2 tysiące złotych. Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszenia dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 57-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych  przestępstw – relacjonuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w szczególności co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem. Za kradzieże grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.