Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia oraz o groźby karalne.

3 lipca 2022 roku, wieczorem policjanci pojechali zgłoszenie, z którego wynikało, że pod jednym z jeleniogórskich budynków awanturuje się kobieta, Kobieta na awanturze nie poprzestała, bo uszkodziła drzwi zewnętrzne.

Okazało się, że 39-latka wynajmowała mieszkanie w bloku. Wpierw awanturowała się pod budynkiem, po czy wyłamała zamek i wybiła podwójna szybę w drzwiach wejściowych.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 1 promil.

39-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia oraz do dalszych czynności. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

1 Komentarz

  1. Boże czy takie się rodzą jak grzyby po deszczu, a one po botoksach, potencjalnie wpływa nadmiar jadu kiełbasianego na strukturę mózgu w tym jego pracę. Narcyz – kobieta też niszczy wkoło, czyniąc ofiary nawet z własnych dzieci Manipulując cechy swoje, tak jak i słowa wkładają ofiarom jako ich, ba i tak tez głoszą Leczyć uświadamiać, a jak to nie pomoże izolować, by nie siały spustoszenia w mózgach innych, w tym własnych pociech, bo dzieci czerpią wzorce od de – bi- lek, a to przyzwalanie na chorowanie nie wychowanie pokolenia, jak one łamiącego prawo

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.