Krzysztof Mazur, na co dzień kierowca zawodowy, jest pilotem w załodze z Dawidem Smółką i w ostatni weekend (10-11 kwietnia)  panowie rozpoczęli sezon i to od razu od sukcesu. W inauguracyjnej rundzie cyklu Marten Tarmac Masters, którą był 5. Tech-Mol Rally, w swojej klasie PRO 1 stanęli na „pudle” zajmując 3 miejsce.

Jedenasta pozycja w klasyfikacji ogólnej może tez zostaać uznana za sukces. Zawody odbyły się na trasach w okolicach Nowej Rudy, warszawsko-jeleniogórska załoga pojawiła się w swoim BMW 1M Coupè. W swojej klasie ścigali się z mocnymi zawodnikami, znanymi w motorowym świecie, takimi jak Łukasz Byśkiniewicz, Dariusz Poloński, Artur Sękowski czy Jacek Sobczak. Więcej o zwodach można przeczytać na stronie: https://dominikreda.blogspot.com/2021/04/podium-duetu-smokamazur-w-5-tec…

Jakie cele sobie stawia załoga na rozpoczęty sezon? – Trudno cokolwiek prorokować, bo właśnie z powodu obostrzeń pandemicznych odwołano kolejne zawody – mówi nam Krzysztof Mazur. Obiecuje jednak na bieżąć orzekazywać nam informacje o swoich startach.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.