Jeleniogórscy czytelnicy już zacierają ręce. Jesienny kiermasz książek przy Książnicy Karkonoskiej rozpoczyna się już w ten czwartek.

Lato chyli się ku schyłkowi, z drzew już niedługo zaczną spadać liście, a to znaczy, że czas na kolejną edycję „Książki za grosik”. Wrzesień to idealny czas, by zaopatrzyć się w lektury na długie zimowe wieczory. Szczególnie, gdy oferta jest tak bogata (powieści obyczajowe, romanse, kryminały, fantastyka, lektury szkolne, słowniki, książki specjalistyczne i wiele innych), a ceny to ledwie kilka złotych za egzemplarz.

Książnica od czwartku zaprasza przed budynek główny biblioteki, mieszczący się przy ulicy Bankowej 27. Kiermasz przypada na dni 16 – 18 września 2021, w czwartek i piątek będzie można nabyć książki w godzinach 10:00 – 17:00, w sobotę w godzinach 10:00 – 14:00.

Z kolei „Zabobrzański kiermasz książek” odbywać się będzie w dniach 27 – 29 września 2021, od poniedziałku do środy, w godzinach 10:00 – 16:00, przed budynkiem Filii nr 3 Książnicy Karkonoskiej, przy ulicy Różyckiego 4.

Zdjęcie i tekst: mm

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.