To nie będzie dobra wiadomość dla fanów programu Kuby Wojewódzkiego. „Dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.” – showman ogłosił właśnie, że kończy się jego przygoda z popularnym programem na antenie TVN.

Koniec przygody to początek nowej

W czwartek na instagramowym profilu „Króla TVN-u” pojawił się wpis, który jego fanów wprawił w osłupienie. Choć nikt się raczej tego nie spodziewał, showman ogłosił właśnie, że jego przygoda z programem „Kuba Wojewódzki” dobiegła końca. Początkowo talk-show nadawany był na antenie Polsatu, jednak od 2006 r. emitowała go stacja Edwarda Miszczaka.

„W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.” – napisał publicysta, dołączając jednocześnie zdjęcie w czarno – białym odcieniu. Aktor na końcu postu zaszył również reklamę zegarków oraz biżuterii.

Nieoficjalnie powodem takiej decyzji miała być otwarta krytyka Małgorzaty Rozenek – Majdan na kanapach programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Będąc jego gościem, dziennikarz powiedział:

„Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w 'Truman Show’, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci”.

Niedługo po tej wypowiedzi showman miał trafić na rozmowę z samym dyrektorem programowym stacji Edwardem Miszczakiem.

To nie musi być koniec współpracy z TVN

Wojewódzki już teraz ogłosił, że jego twarz będzie można zobaczyć wkrótce na jednej z platform streamingowych. Wiadomość błyskawicznie rozeszła się wśród innych celebrytów. Niektórzy z nich zastanawiają się, o którym serwisie jest mowa. Padają przypuszczenia, że zakończenie programu może być jedynie chwytem marketingowym, a jego kontynuacja przeniesie się po prostu na platformę należącą, podobnie jak stacja TVN, do grupy Discovery. To oznaczałoby, że fani dziennikarza mogliby nadal oglądać jego program, jednak musieliby zapłacić za dostęp do serwisu.
A to zaskoczenie, Kuba Wojewódzki kończy współprace z TVN (chyba nagle) i zapowiada przejście do „największej platformy streamingowej” – no ciekawe jakiej? ???? pic.twitter.com/UjlCmU7136
— Wojtek Kardys (@WojtekKardys) September 9, 2021
[removed][removed]
Czyżby Pan wojewódzki miał przejść na Twitcha z TVN???
— Marcin Gortat???????? (@MGortat) September 9, 2021
[removed][removed]

News4Media, fot.: iStock / screen Instagram

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.