W naszym regionie 6 i 7 listopada wystąpi aż czworo stand-uperów, którzy swoimi humorystyczno-ironicznie-groteskowymi programami pomogą publiczności spojrzeć na niełatwą teraźniejszość w nieco optymistyczniejszych kolorach. Będzie Igor Kwiatkowski (szczególnie kojarzony z kreacją sceniczną ubranej w kolorowy, przykrótki sweter Mariolki), Cezary Jurkiewicz, Adam Van Bendler i Kuba Dąbrowski.


W JCK-u w Jeleniej Górze Adam Van Bendler wystąpi w niedzielę (6 listopada) w Klubie Kwadrat z nowym programem „Zło konieczne”. Bedzie chciał oderwać nas od problemów dzisiejszego świata z pomocą niekonwencjonalnych środków i dużej dawki śmiechu. Start o godz. 20:00 (wejście od 19:00). Dzień później 7 listopada, wystąpi stand-uper Cezary Jurkiewicz z programem „Drań”. Jak opisuje program autor: „Widzę to, jako przygodę w klimacie Indiana Jones, gdzie po drodze czekają na mnie zapadnie z kolcami oraz tocząca się kula, która próbuje mnie rozgnieść. Końcówka będzie BARDZO ORYGINALNA, bo uświadomię sobie, że to co szukałem od zawsze było we mnie i nie potrzebuję żadnej księgi. Wrzucam ją do kominka i w moich oczach odbija się płomień. Dobra znowu odpłynąłem. Zapraszam na występ”.


Również 7 listopada o 20:00 na deskach jeleniogórskiego teatru zagości pochodzący z tych terenów Igor Kwiatkowski, w heroiczno-komicznym show „Igor Kwiatkowski – Tylko śmiech nas ocali”. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, Kąpiel tylko raz w tygodniu”, Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Igor Kwiatkowski w swoim premierowym programie. To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Chce pokazazać, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem. Niestety, na to wydarzenie zostało już tylko JEDNO WOLNE MIEJSCE. Bilet do kupienia na stronie Teatru im. C.K. Norwida.


Z kolei w Kamiennej Górze przy ulicy Tadeusza Kościuszki 22 odbędzie się wieczór stand-upowy Kuby Dąbrowskiego pt. „Gentleman”. Będzie trochę o używkach, a trochę o społeczeństwie (braterskiej miłości, ojcowskiej opiece czy niechęci do posiadania dzieci). Interakcje ze strony publiczności mile widziane. Początek wydarzenia w niedzielę, 6 listopada, o godz. 19:00.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.