Święta coraz bliżej, a wraz nimi jeden z przyjemniejszych momentów, na które czekają nie tylko dzieci, ale także dorośli: rozpakowywanie prezentów! Zapobiegliwi pewnie już dawno zakupili wszystko, na co sprawi radość najbliższym, a w każdym razie wszystko mają przemyślane i czekają tylko na chwilę, żeby sfinalizować zakupy. Jeżeli nie – Książnica Karkonoska ma atrakcyjną i niebanalną propozycję – książka pod choinkę opatrzona dedykacją autora.

17 grudnia w godz. 10,00–17,00 w Książnicy Karkonoskiej nie tylko będzie można kupić książkę, ale także otrzymać ją z dedykacją i autografem autora. Książka jest idealnym prezentem – pod warunkiem, że znamy upodobania czytelnicze obdarowywanego. Na świątecznym kiermaszu w Książnicy Karkonoskiej znajdziemy bogatą propozycję, adresowaną do różnych czytelniczych gustów. Miłośnicy wspinaczek albo przygotowujący się dopiero do podboju szczytów niewątpliwie chętnie sięgną po książki Rafała Froni, ciepliczanie będą mogli skonfrontować swój ogląd naszego uzdrowiska z subiektywnymi opisami Ryszarda Grzywacza, inni zatopią się w wysmakowanej prozie Jędrzeja Solińskiego albo uśmiechną się z szczyptą zadumy nad wierszami Kazimierza Pichlaka. Bogata, dramatyczna przeszłości tej ziemi otworzy się przed nami dzięki bohaterom opowiadań Małgorzaty Lutowskiej, będzie można powspominać z Anną Komstą tradycyjne obyczaje, smaki i zapachy, przeniesione z rodzinną tradycją z dalekich stron. Nie tylko dzieci, ale i rodzice  przeczytają i pooglądają bajkę o prawdziwym dzbanku z bolesławieckiej ceramiki Grzegorza Nowickiego albo zmierzą się z zagadką kryminalną Artura Zygmuntowicza. Tak – świąteczny kiermasz książek, które są najlepszym podarunkiem pod choinkę, koniecznie trzeba odwiedzić. Książki sprzedawane będą w Książnicy Karkonoskiej przez autorów i opatrywane autografem z dedykacją, co sprawi że możemy kupić niepowtarzalny prezent dla najbliższych.

Współorganizatorem imprezy jest Wydawnictwo Ad Rem. Obecność zapowiedzieli najlepsi pisarze z Jeleniej Góry i okolic między innymi: Rafał Fronia, Ryszard Grzywacz, Anna Komsta, Zbigniew Kulik, Małgorzata Lutowska, Ivo Łaborewicz, Dariusz Miliński, Grzegorz Nowicki, Kazimierz Pichlak, Jędrzej Soliński, Jarosław Szczyżowski, Agata Szmigrodzka, Marianna Sztyma, Tomasz Szyrwiel, Marcin Wawrzyńczak, Artur Zygmuntowicz.

Urszula Liksztet

Fot.News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.