Zmiany spowodowane remontami. W naszym regionie utrudnienia dotyczą czterech linii kolejowych: linii 137, pomiędzy Legnicą a Ząbkowicami Śląskimi, linii 274 (odcinek Zgorzelec/Goerlitz – Jelenia Góra) komunikacja zastępcza będzie obowiązywać na trasie: Lubań – Zgorzelec/Goerlitz w okresie od 29 czerwca do 3 lipca, Jelenia Góra – Stara Kamienica w okresie od 30 do 31 lipca, Rębiszów – Gryfów Śląski w okresie od 3 do 29 sierpnia.

Zmiany obejmą również linię 309, gdzie komunikacja zastępcza od 4 do 29 sierpnia będzie przewoziła pasażerów na odcinku Kłodzko Główne – Kudowa-Zdrój z pominięciem stacji Kulin Kłodzki.

Na linii 286 relacja Wałbrzych Miasto – Głuszyca będzie obsługiwana w całości przez komunikację zastępczą, a podróż na odcinku Głuszyca – Kłodzko Główne będzie można odbyć pociągiem. Wyjątkiem będą jednolite połączenia w relacji Kłodzko Miasto – Głuszyca – Wałbrzych Miasto, które będą obsługiwane autobusami, a w porze ich kursowania nie będą uruchamiane pociągi między Głuszycą a Kłodzkiem. Prace torowe na odcinku Wałbrzych Główny – Głuszyca zostaną zakończone 29 sierpnia i od następnego dnia Koleje Dolnośląskie będą mogły przywrócić kursowanie pociągów.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.