Każdy, kto wie, gdzie może przebywać Kamil Żyła, powinien skontaktować się z policją. Za mężczyzną został wydany list gończy. Jest podejrzewany o brutalne zabójstwo.

Waży około 75 kg, ma szczupłą sylwetkę i mierzy 175-180 cm. Znakiem szczególnym mężczyzny jest tatuaż – znak klubowy FC Barcelona. Włosy ciemne, ale mogą być ufarbowane na blond.

Tak Kamila Żyłę opisuje policja z Chorzowa i publikuje jego zdjęcie. Jest podejrzanym w głośnej sprawie zabójstwa.

„Chorzowska prokuratura wydała za poszukiwanym list gończy, a Sąd Rejonowy w Chorzowie zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, o kontakt z policją, osobisty albo telefoniczny pod numerem 47 85 452 55 lub 112” – apeluje policja.

Żyła zamieszany jest w głośną sprawę brutalnego zabójstwa. Doszło do niego w nocy z 26 na 27 marca w Parku Śląskim w Chorzowie. Wtedy właśnie dziennikarz współpracujący z TVN Paweł K. spotkał się tam z Eweliną Ż., żoną podejrzanego.

Siedzieli w zaparkowanym samochodzie, gdy nagle drzwi auta miał otworzyć Żyła. Zadał 29-latkowi kilkadziesiąt ciosów nożem. Paweł K. zmarł na miejscu.

Ewelina Ż. nie była w stanie w 100 procentach rozpoznać sprawcy, ale prowadzący sprawę prokuratorzy mają inne dowody na winę Kamila Żyły. Śledczy uważają, że zabił Pawła K. z zazdrości o żonę.

News4Media/fot. policja

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.