58-letni mężczyzna wykorzystał nieuwagę lokatorki i z otwartego mieszkania, wykorzystując sen pokrzywdzonej, ukradł metalową kasetkę z zawartością pieniędzy, biżuterii w postaci bransoletek, łańcuszków, kolczyków, pierścionków z kamieniami. Ponadto sprawca zabrał klucze od mieszkania, oraz telefon komórkowy. Łączne straty właścicielka oszacowała na blisko 35 tysięcy złotych.

Pokrzywdzona, kiedy zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa powiadomiła policję. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu, policjanci wytypowali, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem. 58-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. – Jako polityk, mogę pana oceniać. Jako lekarz, muszę pana zdiagnozować. Jest pan patologicznym kłamcą – mówił z mównicy sejmowej do premiera Mateusza Morawieckiego Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wnioskował o „odroczenie obrad, do momentu, w którym premier podda się terapii”. Lider ludowców odnosił się do wcześniejszego wystąpienia szefa rządu w sprawie poprawek do nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym.” Od dawna nazywam krzyworyjca Morawieckiego patologicznym oszustem i kłamcą dwukrotnie certyfikowanym przez sądy. Do pierdla Morawiecki i jego żona .

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.