Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli metamfetaminę, z której można uzyskać ponad 500 porcji handlowych. Ponadto mężczyzna w trakcie czynności naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

Policjanci uzyskali informację, że 28-latek z Jeleniej Góry może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę, z której można uzyskać ponad 500 porcji handlowych. Mężczyzna w trakcie czynności był bardzo agresywny, szarpał funkcjonariuszy i rzucał się do bicia.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. -Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz ma on zakaz opuszczania kraju – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.