W czwartek 10 listopada policjanci ściągnęli z mostu mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. 44-latek stał za barierką, kiedy nadjechali policjanci patrolujący teren Gryfowa Śląskiego. Policjanci natychmiast podjęli działania zapobiegając tragedii.

Po raz kolejny gryfowski patrol Policji w składzie st.post. Piotr Wolski oraz st.post. Michał Szostek znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie. 10 listopada w godzinach nocnych patrolowali ulice Gryfowa Śląskiego, kiedy to zauważyli mężczyznę, który wyszedł poza barierkę na moście. Policjanci podjęli rozmowę z 44-latkiem, jednocześnie powoli do niego podchodząc. Kiedy na chwilę odwrócił głowę od nich, złapali go i wyciągnęli zza barierki. Mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Szybka reakcja policjantów zapobiegła tragedii, do której mogło dojść.

Z uwagi na to, że mężczyzna znajdował się w okolicznościach bezpośrednio zagrażających jego życiu i zdrowiu na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego, a następnie doprowadzono do wytrzeźwienia.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.