Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego kradzieże sklepowe i kradzież pieniędzy. Ma on na koncie dwie kradzieże, których dopuścił się w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jego łupem padły artykuły spożywcze, kosmetyki i alkohole. Łączne straty pokrzywdzonych zostały oszacowane na ponad 6000 złotych. Ponadto był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od marca do maja br. dopuścił się kradzieży w jeleniogórskich dyskontach spożywczych. Jego łupem padły artykuły spożywcze, kosmetyki i alkohole różnych marek. Poniesione straty oszacowano na około 1200 zł.

Ponadto policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, że mężczyzna w sierpniu br. wykorzystał okazję i z otwartego pokoju w jednym z hoteli, z torebki pokrzywdzonej ukradł 5000 zł. Jego łupem padł również czajnik elektryczny, będący własnością tego obiektu.

Policjanci ustalili podejrzewanego o te czyny na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu. Ponadto 36-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.