Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie narkotyków oraz o uporczywe nękanie kobiety. Mężczyzna wykorzystując jeden z komunikatorów społecznych o różnych porach dnia i nocy notorycznie wysyłał wiadomości, co wzbudziło w niej poczucie zagrożenia oraz naruszyło jej prywatność. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawiania wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz o uporczywe nękanie kobiety.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od lipca do listopada br. za pośrednictwem komunikatora społecznego notorycznie wysyłał do pokrzywdzonej wiadomości różnej treści, co wzbudziło w niej poczucie zagrożenia oraz naruszyło jej prywatność.

Policjanci w wyniku podjętych czynności w tej sprawie zatrzymali 35-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego czynu. Mężczyzna odpowie również za posiadanie metamfetaminy, którą posiadał podczas zatrzymania.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, a 35-latek odpowie za posiadanie narkotyków oraz stalking za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 23 listopada br. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

1 Komentarz

  1. Stalking co to jest. Kto to pisze. Takiego czegoś nie ma tak jak nie było COVIDA. Kto odpowie za COVIDA za bezpośrednie narażenie życia i zdrowia oraz utratę zdrowia Polaków wywołane sztuczną pandemią na potrzeby władz III RP z kaczyńskim na czele.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.