Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz o nielegalne posiadanie amunicji. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać ponad 100 porcji handlowych.

26 lutego br. około godziny 18.30 policjanci patrolując miasto, na ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę. Zwrócili na niego uwagę, gdyż ten na ich widok gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania tego mężczyzny. W trakcie rozmowy był on wyraźnie zdenerwowany, a powodem jak się później okazało były narkotyki. 40-latek posiadał marihuanę oraz amfetaminę, z których łącznie można uzyskać ponad 100 porcji handlowych.

Ponadto w trakcie przeszukania jego mieszkania, policjanci zabezpieczyli amunicję, na którą jeleniogórzanin nie posiadał wymaganego zezwolenia. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy

Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. -Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.