Narkotyki, pistolet i amunicję znaleźli policjanci u 40-letniego jeleniogórzanina.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o nielegalne posiadanie broni i amunicji – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że 40-latek może posiadać w mieszkaniu narkotyki. Informacje potwierdziło przeszukanie. W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać około 130 porcji handlowych. Była tam też broń i amunicja, na które mężczyzna nie posiadał wymaganego zezwolenia.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie wobec 40-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Fot. KMP Jelenia Góra

3 komentarze

  1. Masakra. Bandzior z prochami i nielegalną bronią zamiast za kratami …. dozór policyjny. I sobie chodzi po mieście, a policja jakby nie miała nic lepszego do roboty ma go „pilnować”. To jakiś znajomek sądu, prokuratury? Strach wyjść na ulicę jak tacy obywatele po niej chodzą. Masakra

  2. PO jak podwyżki. Odpowiedź

    Niech zacznie DRZEĆ MORDĘ że głosował na PO-PSL to morze Poseł PO-wski niejaki Sławomir Nojnan usłyszy i wdroży w życie swoją słynną DOKTRYNĘ NOJMANA.

  3. PO jak podwyżki. Odpowiedź

    To właśnie dlatego poparcie dla -PO-PSL- w Zakładach karnych sięga 95% i ponoć rośnie to jest ten ICH ŻELAZNY ŚWIATŁY ELEKTORAT. Ale jaja . Dlatego takie dzikie wycie i taka wściekła walka Donalda Tuska o to aby było z powrotem tak jak było i aby mogli bezkarnie kraść te ZŁODZIEJE. Wasze niedoczekanie wy konfidenci.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.