Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o handel niemi. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1 kg różnych narkotyków. Była to marihuana, haszysz, amfetamina, a także tabletki ecstasy. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna również handlował narkotykami. Teraz za swoje czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o handel nimi.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna ma związek z przestępczością narkotykową. W wyniku sprawdzeń oraz przeszukania jego mieszkania i garażu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 1 kg różnych narkotyków. Była to marihuana, haszysz, amfetamina, a także tabletki ecstasy.

Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna zajmował się handlem narkotykami.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.